A to niespodzianka! … p. Gosia Matysiak, Przedszkole Publiczne Nr 7 im. Janusza Korczaka w Skarżysku-Kamiennej

Pani Gosia zafundowała mi niezły prysznic emocji!! Dziesięć dni temu słuchała opowieści o zabawach w czytanie na szkoleniu w Radomiu, dziś dostałam filmik relacjonujący efekty zabaw w grupie najmłodszych przedszkolaków.

Świetne są te maluchy, prawda? Pani Gosia pisze o nich, że są wyjątkowe. Ale o tym w dużej mierze decyduje osobowość nauczycielki. Entuzjazm, pogoda ducha, aplauz, zrozumienie ze strony dorosłego – to cechy, które sprawiają, że dzieci robią się wyjątkowe.

Witamy na tej stronie Skarżysko-Kamienną i mamy nadzieję, że usłyszymy o tych niezwykłych dzieciach jeszcze nie raz…