KONKURS NA KARTKĘ W DUECIE CZYNIONĄ

No i mamy nowy konkurs. Z przyjemnością odstępuję stronę kolejnej organizatorce.
Tym razem jest nią p. Ania Baran, która z zapałem zakrzątnęła się wokół zdobycia ciekawych nagród. I udało się. Pani Ania dotarła do Wydawnictwa Dwukropek oraz do dwóch autorek poczytnych książek dla dzieci. Tym sposobem zdobyła trofea na nagrody dla uczestników konkursu.
Ale to nie wszystko. Konkurs ten objęło swoim patronatem Wydawnictwo Bliżej Przedszkola (https://blizejprzedszkola.pl/wydawnictwo/ ) i przeznaczyło na nagrody kolejne fantastyczne książki – dla rodziców. Wszystkie je można obejrzeć pod tym postem.

A teraz o konkursie. Zadaniem uczestników będzie stworzenie świątecznej kartki. A właściwie dwóch kartek. Jedną ma stworzyć dorosły, drugą dziecko. No i nie może tu być pomyłki. Dziecięcą kartkę ma zrobić samo dziecko. Dorośli projektują swoją. Technika dowolna.

Ale to wciąż nie wszystko. Fotografie kartek należy przesłać do mnie (na skrzynkę Fb), a oryginały do p. Zdzisławy Kowalskiej (adres podam na priv.), która przekaże je na bazarek dla Krzysia. Tutejsi bywalcy wiedzą, że Krzyś to śliczny, mały chłopczyk, który cierpi na straszną chorobę EB ( epidermolysis bullosa). Aukcje bazarkowe pozwalają na zakup opatrunków i maści (straszliwie drogie!).

Kiedy czas trwania konkursu skończy się, p. Ania Baran (a właściwie Natalka i Szymek) wylosuje zwycięzców i pary te zostaną obdarowane książką dla małego i dużego.

No to do dzieła. Czekamy na Wasze kartki do piątku 6 grudnia. Powodzenia!