III Konkurs Zimowy – rozstrzygnięcie

No i doczekaliśmy się zakończenia III Zimowego Konkursu. Oto jego rozstrzygnięcie i wyniki:
I nagroda – Komplet książeczek (14 sztuk) z serii „To ja ci mamo poczytam”, poziom 1 od Wydawnictwa Pentliczek Sałamacha Beata i Oliwier – 272 głosy (3583 osoby obejrzały rysunek).

II nagroda – Komplet literek magnetycznych od p. Sylwii Zaman z Pracowni Edukacyjnej Kropka – Łopacka Katarzyna, Alusia i Krzyś i Jaś – 229 głosów (4382 osoby obejrzały pracę).

III nagroda – Książeczka z płytą „Czupurek i zimowa przygoda” od Wydawnictwa Aksjomat – Adamczyk Katarzyna i Milenka – 36 głosów (674 osoby obejrzały ptaszka).

IV nagroda – Książeczka z płytą „Zimowe piosenki przedszkolaka” od Wydawnictwa Aksjomat – Archacka Jolanta i Jaś – 20 głosów (pracę obejrzało 1245 osób)

V nagroda – Koszulka z ptakiem dodo dla obu chłopców (proszę podać rozmiary i preferowane kolory) – Szajek Agnieszka, Bartuś i Dominik – 11 głosów (834 osoby obejrzały kotka Olo)

VI nagroda – Szampon z odżywką Marvel (dla chłopca) – Nosko-Goszczycka Magdalena  i Jaś – 11 głosów (pracę obejrzały 832 osoby); proponuję 2 płyny do kąpieli w buteleczkach typu puzzle do zabawy w wannie; te mordy z Marvela chyba Jasia nie zachwycą.

Nagroda pocieszenia – mega kolorowanka Scooby-Doo – Zakrzewska-Rudzińska Weronika i Ania – 9 głosów (pracę obejrzały 493 osoby); doceniam duży wysiłek i wkład własnej pracy u Ani, która za takimi pracami generalnie nie przepada.

Przed wysyłką poproszę o podanie nazwiska osoby, która dzięki Wam – nagrodzonym – polubiła stronkę Fb.

Gratuluję nagrodzonym. Wyjątkową pomysłowością wykazała się mama Alusi i Krzysia, tworząc oryginalną okładkę do książeczki. Ogromnie spodobał mi się także przestrzenny dodo z gniecionych przez Milenkę gazet. Każda z prac w mniejszym lub większym stopniu nosi ślady aktywności maluchów co jest dla mnie bardzo istotne.

olo