V Konkurs Jesienny – p. Natalia Markowicz

Pani Natalia, mama 14-miesięcznej Alicji jest jednocześnie pedagogiem i czytanie globalne stosuje na dwóch frontach – domowym i zawodowym. W szkole pomaga 6-latkom, które skierowano na zajęcia wyrównawcze z powodu trudności z czytaniem, w domu bawi się w czytanie z maleńką córeczką.
Kiedy p. Natalia wróciła do pracy i Alicją zajmuje się tata – są kłopoty z dokumentacją fotograficzną ich wspólnych zabaw w parku. Pani Natalia pisze:

Podsyłam zdjęcia z zabawy w czytanie globalne w parku – tematyka jesienna oraz z zabawy utrwalającej poznane wyrazy na tablicy multimedialnej, czyli czytanie globalne multimedialne:) wielka frajda, emocje i dużo uśmiechu.Alicja także zbierała kasztany i poznawała nowe słowa:) tylko robiła to z tatą i niestety tata nie zrobi zdjęcia.. (mama w pracy ) ale jeszcze będzie okazja i na pewno po weekendzie podeślę fotki Alicja turlającej się w kasztanach:)

Alicja w kasztanach nie dotarła do Szczecina. Szkoda. Ale dowody zabaw w postaci plansz mamy. Zabrakło mi jedynie Alicji i jej emocji… PS. Na fotografiach prócz Alicji – uczniowie p. Natalii