P. Asia Sadłowska – wypowiedź konkursowa

Kolejna konkursowa wypowiedź należy do mamy i nauczycielki, osoby ogromnie emocjonalnej, z „uczuciami na dłoni” – p. Asi Sadłowskiej. Pani Asiu, czytając to uśmiechałam się do siebie… i do Pani.

Pani Mario. Ja już od dawna chciałam do Pani napisać dlaczego tu zaglądam i podziękować, ale w ferworze zakończenia roku szkolnego nauczyciel zapomina jak ma na imię

A więc ja zaglądam tu z wielu powodów. Po pierwsze, gdy pierwszy raz pani mi odpisała na moją wiadomość, gdy prosiłam o pomoc w sprawie córki, poczułam że między nami nawiąże się więź.

Ja po prostu czułam że pani wie o co mi chodzi i że mnie rozumie. A więc to pierwszy powód.

Kolejny powód to taki, że czytanie globalne stosuję w codziennej pracy zawodowej i w życiu domowym. Uczę dzieci czytać bawiąc się, a więc chętnie zaglądam i szukam inspiracji. Dokształcam się w miłej atmosferze.

Kolejny powód – jest mi niezmiernie miło, że mam codzienny kontakt z autorką książek, które czytam i autorką kart do czytania globalnego. Zawsze sprawia mi radość jak mam autograf autora w książce więc musimy coś wymyślić abym miała i pani autograf. Będzie to dla mnie zaszczytem.

Kolejny powód to miła atmosfera. Cenne porady. Wskazówki. Pomysły.

Ważnym powodem jest też wartość naukowa. Wchodząc na fp jestem pewna, że czytam potwierdzone, wypracowane, sprawdzone metody. Wiem, że mogę się na nich opierać i czerpać do woli♡