Bydgoszcz na pokładzie. Witamy serdecznie!

Pani Joasia Sadłowska, nauczycielka czterolatków z Przedszkola Publicznego nr 7 w Bydgoszczy, postanowiła dołączyć do naszej globalnej gromadki, o czym powiadamiam z satysfakcją i radością.

Na pierwszy ogień poszły plansze z wyrazami „babcia”, „dziadek”, „pani” i „pan”, dzieci dobierały pasujące do siebie słowa. Zabawa podobała się, ale też p. Asia od początku zetknięcia się z metodą aż kipiała od emocji i zaangażowania.

Wiecie, że małe ludki są jak sejsmografy i znakomicie wyczuwają nastroje. Toteż bydgoskie przedszkolaki wpadły w czytanie globalne okraszone solidną porcją pozytywnych emocji.

Pani Asiu, życzymy Pani satysfakcji, zadowolenia i frajdy podczas zabaw w czytanie, a wszyscy wokół niechaj oczy przecierają ze zdumienia patrząc na rezultaty… ?