Dzień Babci i Dziadka tuż, tuż…

Pani Iza Izdebska wraz z innymi mamami stworzyła 2 książeczki z pomysłami na prezenty, do wykonania wspólnie z dzieckiem. Myślę, że niektóre mamusie z ochotą przystąpią do działania. A gdybyście tak jeszcze przysłały fotkę wspólnie wykonanego upominku…Oddaję głos p. Izie:

Co na prezent? – darmowy e-book prezentowy. Zbliża się pracowity okres dla wszystkich Wnuczek i Wnuczków. Z tej okazji wiele Mam ślęczy przed ekranami i poszukuje inspiracji na własnoręcznie wykonane prezenty. Mamy dzisiaj coś, co zaoszczędzi Wam czas.E-book prezentowy powstał z inicjatywy Ilony z bloga Kreatywnym Okiem.

Znajdziecie w nim ponad 100 pomysłów na różne, różniste własnoręcznie wykonane laurki i prezenty dla Babć i Dziadków. Ale nie tylko… Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. E-book powstał przy współudziale 13 mam-blogerek i ich dzieci, w tym mnie i Zosi. Mam nadzieję, że spodobają Wam się nasze pomysły.Aby pobrać e-book, wystarczy kliknąć w obrazki poniżej. Upewnijcie się, że pobraliście dwie części. Ściągajcie, udostępniajcie, inspirujcie się i koniecznie dajcie znać, które pomysły najbardziej Wam się spodobały.Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tej inicjatywie.

http://zosiamosia.blogspot.com/…/co-na-prezent-darmowy-e-bo…

zosia1zosia2

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj | Edytuj