Bal, balony i czytanie globalne – p. Dominika Śmielak, Agnieszka Paziewska, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Równe Szanse, Kołobrzeg

Stali bywalcy strony zapewne zwrócili uwagę, że p. Dominika Śmielak przysyła relacje spod innego adresu.
Znaczy to, że p. Dominika zmieniła miejsce pracy. I że z nowego miejsca płyną meldunki o zabawach w czytanie. Czytanie globalne zatacza coraz większe kręgi i jest to nasz ukochany wirus wart korony. Przyjazny, radosny, edukacyjny.
A to kolejna relacja:

Dobry wieczór. Pani Mario przesyłam pomysł na fajną zabawę z czytaniem globalnym, którą razem z koleżanką Agnieszką Paziewską zorganizowałyśmy na balu karnawałowym. Niestety mamy mało zdjęć, ponieważ prysznic emocji podczas balu był bardzo duży.

Zabawa polega na tym, że dzieci w rytm muzyki swobodnie sobie tańczą. Gdy muzyka milknie zadaniem dziecka jest odszukanie balonika ze swoim imieniem.
Niektóre przedszkolaki potrzebowały naszej pomocy, ale i tak świetnie się przy tym bawiły.
Jest jak być powinno – krótko, radośnie, z emocjami. Brawo dziewczyny!!

#bal #balony #imię #Kołobrzeg #czytanieglobalne