Literki magnetyczne z polskimi znakami!

Dziś dotarły do mnie literki magnetyczne od p. Sylwii. Moim zadaniem było poddać je dokładnym oględzinom i – w razie potrzeby – ostrej krytyce. I wiecie co? Do niczego nie dało się przyczepić!

Moje literki są drukowane, małe (można domówić zestaw dużych, by np. napisać imię dużą literą). Są kształtne i estetyczne.

granat

Spód liter stanowi giętki magnes, który świetnie przywiera do lodówki i do blach wyciągniętych z kuchenki gazowej. Z wierzchu literki pokryte są przyjemnym w dotyku, dość szorstkim (to dobrze!) filcem.

Zestawy z literami posiadają WSZYSTKIE POLSKIE ZNAKI! Zmiękczenia, dwuznaki, samogłoski nosowe (ą, ę).

dwuznaki

literki-a

Jeden zestaw jest bajecznie kolorowy, drugi granatowo-czerwony.

Literki wykonane są bardzo starannie. Filc znakomicie przywiera do podłoża, nic nie wystaje, nic się nie nadrywa… Co też istotne – obecnie obowiązująca cena promocyjna jest bardzo, bardzo zachęcająca.

Z całym przekonaniem mogę wszystkim zainteresowanym rodzicom polecić literki z Pracowni Edukacyjnej „Kropka” p. Sylwii Zaman

Oto kontakt do p. Sylwii.

[email protected]

https://m.facebook.com/pages/Pracownia-Edukacyjna-Kropka/926958857355740?__mref=message_bubble

P.S. Rodzicom małych dzieci czytających globalnie radzę układać do odczytania cały wyraz, nie nazywać roczniakom, dwu- i trzylatkom pojedynczych liter (bo zaczną głoskować).

P.S.2 Jako tablice do liter magnetycznych znakomicie spisują się blachy z kuchenki…