ZGŁOSZENIE DRUGIE, TRZECIE, CZWARTE, PIĄTE I SZÓSTE

Zgłoszenia posypały się jak z rękawa. Lista zapełniła się błyskawicznie. Nie wszyscy chętni się zmieścili. Zapraszam Was do realizowania projektu bez oficjalnego zgłoszenia. Trzeba jedynie nabyć w Wydawnictwie Bliżej Przedszkola poradnik „Czytanie globalne po polsku” i „Zestaw do nauki czytania globalnego” z planszami wyrazowo-obrazkowymi. A potem świetnie bawić się z maluchami, zachwycać się efektami i słać mi filmiki (na YouTube) z krótkimi komentarzami. Będziemy się wspólnie uczyć i cieszyć sukcesami.

A to pozostałe zgłoszone przedszkola:

2. Przedszkole Integracyjne nr 91 w Poznaniu
3. Niepubliczne Przedszkole Hippek w Oleśnicy
4.Przedszkole Publiczne nr1 w Kolbuszowej
5. Przedszkole Katolickie im. św. Józefa w Tarnobrzegu
6. Żłobek i Przedszkole Suchoborek, Suchy Bór

Co dalej?
Ponieważ metoda czytania globalnego, którą propaguję na tej stronie znacznie odbiega od tzw. metody Domana, najpierw wyślę uczestniczkom poradnik „Czytanie globalne po polsku”, w którym znajdziecie informacje na czym polegają różnice w metodzie amerykańskiej i tej przystosowanej do polskich warunków oraz jak ją realizować w placówkach wychowawczych (w domach też).
W tym celu potrzebuję Waszych pocztowych adresów. Proszę o cierpliwość, czekam na swoje autorskie egzemplarze, w ciągu tygodnia-dwóch powinnam otrzymać je z wydawnictwa.

A potem (jak można wyczytać na stronie) otrzymujecie 22 plansze obrazkowo-wyrazowe, bawicie się z maluchami, przysyłacie 3-4 filmiki z tych zabaw (wersja YouTube), w zamian dostajecie kolejne 22 plansze i tak aż do wyczerpania zawartości zestawu.

Filmiki będą prezentowane na stronie i komentowane. Proszę, by nie przejmować się pomyłkami, które pewnie nie raz Wam się przydarzą. To strona instruktażowa i nie zależy mi na tym, by pokazywać wyłącznie sukcesy…

Póki co ślijcie adresy, a ja będę na fanpage’u i stronie www informować o tym kiedy wyślę poradniki. Już zacieram ręce na myśl o Waszych relacjach…